Spotkanie świąteczno-noworoczne środowiska żeglarskiego 2023

?Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Michał Czepek
?Dyrektor MORiW Grudziądz Izabela Piwowarska
?Przedstawiciele biura projektowego Design Construction Studio
?Prezesi i przedstawiciele czterech grudziądzkich klubów żeglarskich: Jacht Klub Rudnik, Bractwo Wodniaków Grudziądz, Towarzystwo Żeglarskie "Gryf" w Grudziądzu i Klub Sportowo-Turystyczny "Elektryk" Grudziądz.
?Przedstawiciel wykonawcy firma STULSZ
?Przedstawiciele Wydziału Inwestycji: Jarosław Lewandowski i Marek Iwiński
?zespół muzyczny Kapitan Thorn

Miło jest nam poinformować, że po siedmiu ciężkich latach, pracy z dziećmi i młodzieżą w bardzo trudnych warunkach bez zaplecza socjalnego powstała stanica dająca możliwość realizacji naszych celów statutowych.

Ten obiekt nie powstałby, gdyby nie zaangażowanie i wykonanie non-profit koncepcji budowlanej stanicy żeglarskiej dla "Elektryka" i "Gryfa", co miało miejsce w roku 2017 przez naszego byłego zawodnika Michała Redmerskiego oraz pracowników biura projektowego DCS za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Składamy podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu.
Radni Miasta Grudziądza
Michał Czepek
Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dziękujemy Dyrekcji MORiW Grudziądz za możliwość przechowania części wyposażenia w Marina Grudziądz ?

2013-2014© Twoje-Miasto Sp. z o.o.